Людина

Фахівці дали п’ять порад, щоб виглядати молодше своїх років

Фахівці стверджують, що правильне харчування і фізичні навантаження дозволять підтримувати свою форму. Однак є ще кілька порад, які допоможуть довше виглядати молодше своїх років.

Слід приділити увагу зайвій вазі, яка не тільки візуально старить людину, але і викликає ряд проблем з метаболізмом, що прискорює старіння організму. Тому фізичні навантаження і правильне харчування є запорукою молодості. Дотримання елементарних правил дозволить віддалити старість і відчувати себе краще.

Однак є ще кілька важливих порад, які поліпшать отриманий результат. Щоб виглядати молодше своїх років, потрібно їсти менше солі. Цей продукт призводить до затримки води в організмі, викликає набряки, які дуже старять людину.

Смартфони і телевізор також провокують швидке старіння. Чисельні дослідження підтвердили, що ці гаджети погіршують роботу мозку, прискорюють утворення зморшок, а також провокують викривлення хребта. Зазначені симптоми ніяк не продовжать молодість, тому як мінімум потрібно контролювати час проводження за цими пристроями.

Зайва емоційність теж значно старить людину. Річ у тім, що при частій напрузі мімічних м’язів на обличчі з’являються зморшки, які не дозволять виглядати молодше своїх років. Тут експерти порадили просто контролювати свої емоції і міміку, а також використовувати спеціальні креми для шкіри обличчя.

Останнє, що порадили фахівці — вживати більше фруктів. В день потрібно їсти не менше 46 грамів білка з різних джерел.

Кнопка «Наверх»
Закрыть