Здоров'я

Смертність від астми зросла на 25% через погіршення екології

Рекордна кількість людей помирає від астми, що, на думку експертів, пояснюється погіршенням екології. В Англії та Уельсі в минулому році це число склало 1320 осіб. Згідно Національної статистичної служби Великобританії, кількість смертей від астми зросла на 25 % порівняно з попереднім роком, а причиною цього є зросле забруднення навколишнього середовища, яким зараз так стурбовані в Сполученому Королівстві. Особливо вплив екології на здоров’я людей впливає на літніх людей і дітей.

Вже було зафіксовано багато випадків, коли діти не могли дихати через небезпечний рівень вмісту забруднюючих речовин у повітрі. У ЗМІ широко обговорювалася смерть 9-річної дівчинки від нападу астми поруч з її будинком у Лондоні, де рівень забрудненості перевищив дозволений законом.

Джонатан Гріг, професор Лондонського університету королеви Марії та медичний радник Британського фонду легенів, стверджує, що все це говорить про те, як погана екологія впливає на здоров’я людей, але уряд не приділяє цій проблемі належної уваги. Щороку все більше людей помирає від астми, а для громадян у віці 55-64 років з 2016 року ця цифра зросла на 43 %, при цьому всі медичні експерти пов’язують таке зростання з погіршенням якості повітря.

В цілому, погана екологія ставала причиною 40 000 передчасних смертей у Великобританії, і ВОЗ оголосила про надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров’я.

Уряд Великобританії вже програв три рази у Високому суді Англії і Уельсу за свою нездатність боротися з кризою, а тепер ці справи були направлені до Європейського суду.

Серед інших факторів, що вплинули на збільшення кількості смертей від астми, називаються прогалини в медичній системі. Після потрапляння в лікарню з нападом астми людині необхідний повторний огляд через пару днів, що практично неможливо, так як людина не може записатися до лікаря за такий короткий час.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button