Всесвіт

Вчені показали ймовірний вигляд інопланетян (фото+відео)

Група австралійських учених спільно з художниками розробила 3D-моделі істот, які можуть населяти планети, що знаходяться в зоряних системах червоних карликів.  Червоними карликами вчені називають зірки, що поступово згасли. Деякі дослідники припускають, що умови життя на планетах, які обертаються навколо цих зірок, можуть бути схожі з умовами життя на Землі.


За словами доктора Ґразієлла Капрареллі, головною проблемою для існування життя на таких планетах є мале освітлення, що виходить від згаслої зірки. Незважаючи на це, учений переконаний, що на таких планетах можливе існування життя, яке здатне виживати і розвиватися.

Скориставшись допомогою дизайнерів Стіва Ґрайса і Брайна Чу з компанії Sketchfab, вчений представив 3D-моделі тварин, які можуть населяти такі планети.

Ґрунтуючись на уявленнях про кліматичні умови на планетах в системах червоних карликів, вчений припустив, що інопланетяни мають сильні передні лапи, за допомогою яких можуть рити землю, напівпрозору шкіру і раковину. Всі ці особливості тіла інопланетянина повинні допомогти йому у виживанні на планеті з недостатнім освітленням, на поверхні якої постійно вирують піщані бурі.

Також вони володіють хвостом і невеликими плавцями, за допомогою яких можуть пересуватися у водоймах, розташованих на межі танення льодовиків на темній стороні планети.


Red Dwarf Worlds – Amphibian
by Steve Grice
on Sketchfab


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button