Всесвіт

Вчені назвали 12 найзагадковіших об’єктів у Всесвіті

Довгі роки, спостерігаючи за космічним простором, вчені стикалися з дивними явищами і об’єктами. Астрономи склали перелік з 12 загадок Всесвіту, які в даний час наука не може пояснити.

Таємничі радіосигнали

Вже понад 10 років астрономи фіксують радіосигнали дивовижної сили і яскравості, однак їх тривалість становить лише кілька тисячних часток секунди. Природа виникнення цих радіоспалахів ученим поки не відома.

«Ядерна паста»

Ця субстанція є найміцнішою у світі, її можна знищити, впливаючи в силою в 10 разів більше тієї, яка необхідна для руйнування сталі.

Планета Хаумеа і її кільця

У цієї планети-карлика незвичайна витягнута форма, два сателіти і день, що дорівнює лише 4 години. Нещодавно астрономи виявили, що навколо небесного тіла обертаються найтонші кільця, які дуже давно могли утворитися через зіткнення з іншим об’єктом.

Місяць за місяцем

Вчені мають лише теоретичними знаннями про сателіти на орбіті Місяця, проте останні дані свідчать про те, що їх існування є цілком реальним.

Найзагадковіша зірка

Зірка з науковою назвою KIC 846285 дивовижна тим, що здатна змінювати свою яскравість через нерівномірні тимчасові періоди. Вчені намагаються пояснити це явище, висуваючи різні гіпотези. Більша частина дослідників вважає, що об’єкт знаходиться всередині аномального пилового кільця, воно і є причиною потемніння.

Блукаюча планета з сяйвом

Відмінною особливістю цього небесного тіла є, по-перше, дрейфуючий характер її руху, а, по-друге, її сильне магнітне поле, генеруючий спалахи в атмосфері.

Крім перерахованих вище об’єктів у списку астрономів відзначені галактика, у якій відсутня темна матерія; Гіперіон Сатурна (супутник, заряджений статичною електрикою), високоенергетичне нейтрино; жива викопна галактика DGSAT I; подвійний квазар і інфрачервоне випромінювання з космосу.

Кнопка «Наверх»