Наука

Вчені помітили перевагу в роботі мозку у психопатів

Вчені з Університету Співдружності Вірджинії вивчали діяльність мозку у людей з вираженим психопатологічним синдромом. Вони помітили перевагу в роботі органу у психопатів, що дозволяє їм успішніше досягати кар’єрних вершин, «йдучи по головах» своїх колег.

Психопатія не є офіційним психіатричним діагнозом. Така поведінка людини полягає в безсердечності до оточення, нездатність до співпереживання і каяття, брехливості і поверхні емоційних реакцій. Згідно з даними вчених, 93 % людей з психопатологічним синдромом здійснюють ті чи інші злочини. Решта 7% психопатів ведуть цілком нормальний спосіб життя, оскільки виробили здатність контролювати свої бажання заподіяти шкоду іншим.

В ході експерименту, в якому взяли участь 140 чоловіків і жінок, успішних у навчанні і романтичних відносинах, проводилося анкетування добровольців і вимірювання щільності сірої речовини мозку за допомогою МРТ-сканера. Було встановлено, що чим більш психопатичним була успішна людина, тим вона мала велику щільність клітин мозку, які відповідають за рухи, думки й почуття.

«Ці нейронні переваги можуть дати можливість психопатам досягти вищих статусів у суспільстві», – відзначили дослідники.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button