Інтернет

Вчені помітили зв’язок між аватаром в інтернеті і характером людини

Вчені помітили зв'язок між аватаром в інтернеті і характером людиниПрофесором університету в американському Стенфорді Джессі Фокс в ході проведення соціального експерименту був виявлений цікавий взаємозв’язок віртуального і реального життя людини. Для студенток університету, які брали участь в експерименті, були змодельовані комп’ютерні 3D-персонажі спортсменок, якими дівчата керували так, як вважають за потрібне.

Дівчата, які вибирали для своїх 3D-моделей більш активний спосіб життя, стали частково копіювати їх поведінку, більше займатися спортивними вправами, наприклад, здійснюючи ранкові пробіжки. Вибираючи для комп’ютерного персонажа здорову їжу, студентки і самі почали частіше звертати увагу на складники їжі.

З іншого боку, дівчата, які менш трепетно ставилися до фігури і моделі поведінки свого віртуального двійника, в реальності придали у вазі, тим самим повторивши результати своїх персонажів, яких вони воліли балувати фастфудом і солодощами.

При підведенні підсумків була виділена очевидна залежність реальної поведінки від віртуального життя людини. Крім теоретичного інтересу, ця залежність може принести практичну користь для формування методів психотерапевтичного лікування.

Натхнення: itword.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments