Людина

Таємні властивості спецій

Світ спецій, повний пряних ароматів і яскравих фарб, приховує в собі безліч секретів. Крім того, що спеції покращують їжу, міняючи її смак, запах і навіть колір, вони є біологічно активними речовинами. Спеції впливають на обмін речовин, на особливості роботи ендокринної системи, здатні полегшувати роботу деяких органів – наприклад, жовчного міхура, печінки. Це загальновідомі факти. Дивно інше – виявляється, спеції можуть впливати і на стан людини! Вони змінюють настрій, поведінку, психологічні реакції. Прочитай про вплив спецій, така інформація допоможе тобі вибирати тільки правильні, які підходять тобі прянощі.

28-12-14-foto-600x450-1 (2)

Асафетіда

Якщо її використовувати в їжу, в твоєму характері з’явиться більше ніжності, спокою. Асафетіда допоможе нормалізувати відносини з близькими родичами. Вона покращує колір обличчя, шкіра стає еластичною, розгладжуються дрібні зморшки.

Імбир

Ця спеція додасть тобі здатність протистояти труднощам. Вона активізує розумову діяльність, покращує пам’ять. Імбир дає можливість перебувати весь день в бадьорому стані, знімає втому після фізичного і психічного напруження, стресу. Імбир сприяє розвитку таких рис характеру, як цілеспрямованість, сміливість, рішучість.

Куркума

Чудова жовто-оранжева куркума розвиває в людині докладність, тверезу оцінку ситуації, спокій у вирішенні проблем. При вживанні її в їжу твоя психіка поступово стає несприйнятливою до тих факторів повсякденного життя, які раніше її дратували. Куркума дає сили для розробки та реалізації довгострокових планів, звільняє від метушливості, додає більше впевненості в собі.

Чилі

Гострий чилі допоможе тобі позбавитися від суєти, грубості, передчасних рішень. Зміна виду діяльності не викличе у тебе занепокоєння. При спілкуванні з’явиться відчуття взаєморозуміння. Ця гостра спеція сприяє більш особистісному підходу до людей. Ти станеш здатний виконувати будь-яку, навіть найбільш непривабливу роботу.

Мускатний горіх

Мускатний горіх розвиває рішучість у подоланні труднощів. Зміцнює волю людини. При вирішенні якогось питання допоможе швидко мобілізувати всі свої сили. Від більш швидкого і активного ритму життя з’явиться вільний час, мускатний горіх – хороший природний стимулятор. Мускатний горіх покращує зосередженість на об’єкті вашої уваги.

Коріандр

Покращує стійкість до негативних проявів навколишньої дійсності. Споживання в невеликій кількості дасть можливість переносити нахабних, грубих, дратівливих людей. Слід приймати в їжу людям, які працюють у важких морально-психологічних умовах.

Кумин

Ця спеція дозволяє бути більш незалежним від пліток, поганої думки в твою адресу. Дасть сили одним ривком впоратися з поганою звичкою. Дозволить налагодити режим дня, відновити фортецю характеру. Тонізує психіку, підвищує наполегливість у вирішенні проблем.

Фенхель

Фенхель чудово знімає гнітючу втому від важкої обстановки, зміни погодних умов. Всі проблеми вирішуються м’яко, непомітно, фенхель робить характер гнучким. Людину перестає турбувати зайва прямолінійність, дратівливість. Рух по життю стає спокійним, поступальним.

Шамбала

Ці прянощі збільшують м’якість у характері, тепліше стають відносини з людьми. Ти станеш добрим, ніжним, спокійним, врівноваженим, поступливим. Шамбала допомагає поліпшити сімейні відносини, зняти зайву перезбудження у дітей.

Гірчиця чорна

Сприяє виробленню в характері м’якого спокою. Поступово всі грубі прояви поведінки зникають. Чорна гірчиця дає можливість краще заглибитися у свій внутрішній світ, знімає метушливість, напруженість. Добре допомагає тим, хто не вміє відпочивати, покращує сон, лікує депресивні стани.

Кардамон

Кардамон надає характеру здатність пробачити кривдника. При необхідності допоможе виробити смиренність, звільнити тебе від напруги при спілкуванні з неприємними людьми. Можна навчитися уникати сварки в родині, краще ставитися до дітям, літнім людям. Кардамон зменшує звичку бути жадібним, прибирає зайві думки про непотрібні покупки.

Каррі

Дана спеція вчить стримано, без ліні і перенапруги ставитися до самого себе. Полегшує вагу внутрішніх протиріч. З’являється тиша, спокій в душі. Допомагає без суєти поступово вирішувати проблеми.

Калінджі

При використанні калінджі в їжу думка стає яскравою і стрімкою. Якщо необхідно швидко і чітко вирішити проблему, калінджі просто незамінний. Він зміцнює твердий оптимізм у душі, віру в свої сили. В очах з’являється сила і блиск радості. Поліпшується короткочасна пам’ять, яскравіше сприймається навколишній світ.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button