Всесвіт

Вчені представили нову теорію про дивний астероїд Оумуамуа

Вчені розповіли про нову теорію, яка стосується астероїда Oumuamua. У новому дослідженні вони розглянули особливості космічного об’єкта.

Одна з найбільш дивних астрономічних історій останніх кількох років – це раптова поява того, що вчені вважають першим міжзоряним об’єктом, коли-небудь виявлених в Сонячній системі. Космічний камінь у формі сигари, відомий як Oumuamua, спантеличив дослідників.

Спочатку науковці не могли вирішити, чи був це астероїд або комета, а потім розгорілися суперечки про те, чому Oumuamua прискорився після того, як він здійснив оборот навколо Сонця і попрямував назад у космос. Останній пункт все ще є предметом триваючого дослідження.

Деякі астрономи припустили, що об’єкт справді був якимось інопланетним кораблем чи, можливо, просто його частиною. Дивна поведінка можна пояснити наявністю певної рухової техніки.

У статті аспіранти з Єльського університету і Каліфорнійського технологічного інституту припускають, що Oumuamua прискорився з-за впливу сонячних променів. Було помічено, що об’єкт рухався в просторі, і дослідники вважають, що світла на зверненій до Сонця стороні могло бути достатньо для того, щоб створити струмінь водяної пари.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments