Земля

Вчені пророкують зникнення людства в 2050 році

Вчені пророкують зникнення людства в 2050 році. За їх словами, зміна клімату загрожує серйозними наслідками і може знищити жителів Землі.

Співробітники австралійського національного центру з відновлення клімату повідомляють про необхідність негайного прийняття заходів для охорони природи, інакше зміна кліматичних умов вб’є все живе на планеті. У документі аналітичного центру йдеться про загрозу, яка може обернутися серйозними наслідками. Вчені пророкують зникнення цивілізації вже через 30 років.

«До середини XXI століття буде досягнута точка неповернення, яка перетворить планету в непридатний для життя об’єкт, зруйнувавши держави», — говорять вчені.

Вони вважають, що лідерам країн необхідно об’єднатися і вживати заходів в побудові промислової системи з нульовими викидами в атмосферу. Підвищення температури на 3-4 градуси призведе до танення льодовиків, збільшуючи наслідки потепління. Мільярди людей будуть змушені переселятися на інші необжиті території, зіткнувшись з нестачею води та продуктів харчування. Побоювання вчених викликає ризик початку нової світової війни в боротьбі за ресурси, що може остаточно знищити Землю.

Кнопка «Наверх»
Закрыть