Наука

Вчені знайшли спосіб збільшувати витривалість людини за рахунок бактерій

Американські вчені знайшли спосіб збільшувати витривалість людини за рахунок бактерій. Дані мікроорганізми дозволяють перетворювати молочну кислоту, що виникає під час фізичної активності, речовини, що сприяє відновленню пошкоджених клітин.

Вчені Гарвардської школи медицини провели дослідження на мишах і знайшли спосіб збільшення витривалості людини. Для цього американські фахівці пропонують використовувати бактерію Veillonella. Вона не тільки дозволяє зробити людину більш сильною і витривалою, але і позбавляє її багатьох больових відчуттів після фізичної активності.

Ця бактерія, що живе в організмі, допоможе людині перетворювати молочну кислоту, що утворюється в м’язах під час їх роботи, в інші речовини, що матиме на них позитивний вплив у багатьох аспектах. У людей не буде сильної болі після тренувань, а процес відновлення буде відбуватися швидше. Останній повинен мати місце навіть під час безпосередньої роботи м’язів, що і призведе до зростання витривалості.

Експеримент на мишах показав: дана бактерія дійсно має подібний ефект. Гризуни з Veillonella опинилися на 15% більш витривалими, ніж їх звичайні родичі. При цьому, зазначають вчені, у даної бактерії є й інший позитивний ефект – вона призводить до зниження рівня холестерину в крові і зменшує ризик розвитку проблем з серцем і судинами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button