Здоров'я

Вчені рекомендують використовувати кросворди і судоку на шкільних уроках

На думку британських дослідників з Кембріджського Університету, для розвитку інтелекту у дітей корисно на уроках використовувати такі головоломки, як судоку або кросворди. Судоку сприяє поліпшенню пам’яті, а кросворди та різні ігри зі словами роблять мову більш швидкою і розширюють словниковий запас дітей.

9foto_cikavosti_07.08.2014-09

Виявилося, що більша частина вчителів в тій чи іншій формі вдаються до використання головоломок на своїх уроках. Проте вони роблять це з метою захопити і розвеселити дітей, а не для того, щоб поліпшити якість навчання. Нове дослідження показало, що головоломки мають досить широкий потенціал. Зокрема, вони розвивають когнітивні навички і позитивно впливають на психологічний стан дитини. Особливо корисні головоломки для дітей у віці від 7 до 11 років.

Читайте також: Щоб діти були відмінниками, їх потрібно виганяти на вулицю

Фахівці стверджують, що ігри зі словами допомагають у вивченні термінології і лексики, розвитку абстрактного мислення і процесу запам’ятовування. Логічна головоломка судоку може використовуватися на математиці та інших науках, якщо її адаптувати, наприклад, замінити числа хімічними елементами. У свою чергу, гра з пошуком слів стане в нагоді при засвоєнні конкретних тем, де потрібне знання особливої термінології. Кросворди гарні для розвитку мовлення, пам’яті та загальних навичок вирішення проблем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button