Здоров'я

Як лікувати серцеву недостатність

Трапляється, що головний насос в організмі людини – серце не справляється з покладеним на нього завданням по перекачуванню крові. Результат завжди один: серцева недостатність, погіршує якість життя людини. Виникає питання: як лікувати серцеву недостатність?

Как лечить сердечную недостаточность

Інструкція

1. Зміни в способі життя. Пацієнт повинен дотримуватися здорового харчування, виключивши сіль із свого раціону; регулярно виконувати фізичні вправи; уникати стресів, перевтоми, респіраторних захворювань. Хворому доведеться повністю відмовитися від сигарет і алкоголю, а також стежити за масою тіла – інакше подальша розповідь про те, як лікувати серцеву недостатність, буде безглуздою.

2. Медикаменти. У більшості випадків на початкових етапах розвитку хвороби лікарі прописують пацієнтам лікарські засоби з різних груп. У цьому списку – інгібітори АПФ, бета-блокатори, діуретики, дигоксин, судинорозширювальні засоби, глікозиди, калій і магній. Застосовувати їх необхідно регулярно, постійно перебуваючи під наглядом лікаря.

3. Хірургічне втручання. При лікуванні серцевої недостатності це може бути шунтування, установка пристрою для механічного підтримки лівого шлуночка, а також операції на серцевих клапанах.

4. Пересадка серця – найбільш кардинальна міра з усіх можливих. До неї вдаються лише в тому випадку, коли інші способи лікування серцевої недостатності не приносять належного результату через стрімко прогресуючу хворобу.

Натхнення: www.kakprosto.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button