Людина

Вчені: Розлучення батьків не впливає на успіхи дітей у навчанні

Розлучення батьків не чинить негативного впливу на успіхи дітей у навчанні. Про це заявили американські вчені після проведення масштабного вивчення статистики сімейних пар і майбутнього їх спадкоємців.

У суспільстві є сформований стереотип про те, що розлучення батьків вкрай негативно позначається на навчанні дітей, постраждалих від подібних сімейних ситуацій. Американські вчені провели вивчення 11,5 тисяч підлітків і 4,9 тисячі матерів і заявили про те, що подібна думка є помилковою і зовсім не відображає дійсного стану речей.

Фахівці відзначають, люди звикли всі проблеми, які виникають після розлучення батьків, звалити в купу, і не хочуть розбиратися в окремих аспектах цього великого питання. На деякі сфери життя розставання батька і матері дійсно має величезний негативний вплив, але конкретно навчання це стосується не завжди. Масштабне дослідження показало, що діти з забезпечених верств суспільства частіше починають відчувати проблеми в навчанні після розлучення батьків, чого не скажеш про малозабезпечені сім’ї. У них успішність дитини у школі практично не змінюється після подібних ситуацій.

Вчені відзначають, ймовірність так і не отримати середню освіту у всіх дітей становить близько 6% і при цьому не важливо, розлучалися батьки підлітків чи ні.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button