Людина

Вчені: Розлучення може послужити причиною передчасної смерті

Американські вчені за результатами дослідження знайшли ще одну причину передчасної смерті. З’ясувалося, що розлучення може призвести до смерті в молодому віці.

Ученые: Развод может послужить причиной преждевременной смерти

Фахівці відзначають, що у 46% людей після шлюборозлучного процесу з’являються шкідливі звички, і це негативним чином впливає на тривалість життя. За словами вчених, на це не впливають соціальний статус, вік або стать, пережитий стрес може попсувати нерви будь-якій людині, і вона захопиться до сигарет, алкоголю, шкідливої їжі. Також у неї не буде сил на заняття в тренажерному залі.

Психологи попереджають людей, що вступають у шлюб, той рано чи пізно здатний розпастися, а може складатися не тільки з приємних моментів. У разі розлучення не варто закриватися в собі, таїти образу на весь світ і опускатися по соціальній драбині до алкоголіків і наркоманів, тим більше, що тимчасові труднощі незабаром закінчаться, а нашкодити собі в цей момент можна дуже сильно, аж до втраченого здоров’я або навіть смерті. Щоб уникнути стресових ситуацій після розлучення, фахівці рекомендують більше спілкуватися з друзями, займатися спортом, гуляти на свіжому повітрі.

Кнопка «Наверх»