Людина

Глобальне потепління стане причиною вроджених відхилень у дітей

Рівень вроджених відхилень у новонароджених дітей стане вищою. Причиною цьому буде глобальне потепління, розповіли фахівці з Нью-Йоркського університету.

Проаналізувавши температурні дані і статистику народжуваності останніх 11 років у 8 штатах Америки, вчені виявили страшну закономірність. Підвищена температура негативно впливає на розвиток ембріона і вражає його внутрішні органи, зокрема слабшає серце. Експерименти, які проводили на тваринах показали, що занадто високі температури, не типові для навколишнього їх світу, провокують руйнування клітин плоду. Посилено цей процес протікає в перші 13 тижнів.

Відомо, що дівчаток народжується менше, ніж хлопчиків. Проте слабкість других поступово тягне за собою вирівнювання співвідношення статей. На сьогодні ризики смерті ембріонів жіночої статі більш високі, ніж у чоловічих. Фахівці вважають, що глобальне потепління спровокує порушення чинного балансу при народженні, і це накладе відбиток не тільки на стан здоров’я, але і на чисельності населення Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button