Земля

Вчені розповіли, коли будуть затоплені великі міста Америки

Наукові співробітники Колорадського університету в Боулдері, США, за допомогою математичної симуляції передбачили, коли великі міста Америки виявляться затопленими. Вже до початку нового століття під водою опиняться ті з них, місце розташування яких – на узбережжі, заявили вчені.

Причиною катастрофи, що насувається на світ, американські дослідники назвали глобальне потепління, через яке підвищується рівень океану. У зоні ризику знаходяться такі великі міста США, як Нью-Йорк, Майамі, Новий Орлеан. Страхітливий опис вчених свідчить: через 80-85 років нагадувати про існування тут колись мегаполісів будуть лише верхівки хмарочосів над водою.

Свої песимістичні оцінки фахівці засновують на результатах досліджень, які продемонстрували, що через надмірне танення льодів Арктики підвищення рівня вод світового океану відбувається в 20 разів швидше попередніх прогнозів.

Вчені також підготували для жителів Америки особливий плагін для програми Google Earth, завдяки чому можна буде спрогнозувати масштаби потенційного лиха, переглянувши, чи зачепить затоплення визначене житло.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button