Земля

В Чорнобильській зоні чекають на наплив туристів

8 лютого в Україні підписали меморандум, який допоможе “заманити” ще більше відвідувачів до Чорнобильської зони відчуження та розвинути туристичний потенціал цього місця. Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Документ скріпили підписом одразу кілька сторін: Міністерство культури та інформаційної політики, Міністерство захисту навколишнього середовища і природних ресурсів, Державне агентство розвитку туризму України та Державне агентство України з управління зоною відчуження.

Меморандум передбачає, що підписанти разом працюватимуть над концепцією комплексного розвитку (меморіалізації) зони відчуження та створять нові маршрути відвідування, локації, для підвищення привабливості цих територій та збільшення кількості відвідувачів з усього світу.

Міністр екології Роман Абрамовський також наголосив на тому, що підписання меморандуму – вдалий привід розмежувати повноваження. Міндовкілля більше працюватиме з біосферою ЧЗВ, а Міністерство культури займатиметься міжнародною презентацією геолокації.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button