Здоров'я

Сидячий спосіб життя небезпечний навіть для спортсменів

Знаходження в положенні сидячи протягом тривалого періоду часу небезпечно, навіть якщо людина перебуває в хорошій фізичній формі, так як це підвищує ризик передчасної смерті.

21-01-15-foto-600x310-1

Незалежно від того, чи займається людина фізичними вправами регулярно чи ні, сидячі періоди збільшують ймовірність серцево-судинних захворювань, діабету і раку, повідомляють вчені з Інституту реабілітації в Торонто.

[ads2] Нове дослідження, що об’єднало в собі висновки 47 попередніх досліджень, показало, що 1 годину фізичних вправ день не достатньо, щоб компенсувати негативні наслідки перебування в положенні сидячи решту 23 години. Фахівці виявили, що ризик поганого здоров’я є більш вираженим серед тих, хто мало або взагалі не займається вправами, ніж серед тих, хто регулярно займається спортом.

Результати показали, що, незважаючи на оздоровчу вигоду фізичної активності, вона сама по собі не може зменшити ризик різних захворювань. При цьому варто відзначити, що ризик для здоров’я тривалого перебування в положенні сидячи стає менш вираженим, коли фізична активність збільшується, кажуть науковці.

Читайте також: Сидячий спосіб життя викликає крихкість кісток — вчені

За словами фахівців, їм необхідні подальші дослідження, щоб краще зрозуміти, як багато фізичної активності необхідно, щоб компенсувати ризики для здоров’я, пов’язані з тривалим перебуванням в положенні сидячи.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button