Здоров'я

Вчені розповіли про продукти, що провокують біль у спині

Вчені зі США з’ясували, які продукти в раціоні людини можуть викликати больові відчуття в спині. Дослідження на цю тему проводилися експертами з клініки Майо.

Ученые рассказали о продуктах, провоцирующих боли в спине

Рівень внутрішнього кортизолу підвищується при вживанні червоного м’яса, оброблених цукрів і, крім того, простих вуглеводів. Даний гормон активно вивільняється в організмі людини, як правило, в період стресових ситуацій. У зв’язку з цим на вживання цих продуктів організм може реагувати аналогічно. Стрес за собою нерідко спричиняє напруженість різних частин тіла, в тому числі і спини. У деяких клініках пацієнти зі скаргами на болі в спині спочатку переходять на дієту, відмовляючись від шкідливих продуктів. Деякі люди можуть відчути дискомфорт після газованої води, білкових батончиків або надлишку салатів.

Також дискомфорт у спині може викликати куріння, що підтверджують деякі наукові дослідження. Щоб позбутися від болю в даній області часто досить відмовитися від небезпечних продуктів і їсти більше протизапальної їжі, яка призводить до втрати ваги і полегшення спини і суглобів.

Кнопка «Наверх»