Людина

Морське повітря шкодить здоров’ю людини

Більшість людей вважають, що свіже морське повітря сприятливо позначається на самопочутті представників слабкої і сильної статі.

84d178c90915495e68bb5e30e33fec7a

Проте, провідні науковці, які займалися питанням реалізації експериментів, довели протилежне. З’ясувалося, що в елементах морського повітря можуть зберігатися небезпечні токсини, викинуті вантажними суднами. Таким чином, вдихаючи, здавалося б, свіже повітря, людина псує своє здоров’я. Слід зауважити, що авторами випробувань стали співробітники з Університету Лунда, розташованого в Швеції.

В ході проведення досліджень лікарі аналізували морське повітря, яким часто дихають пацієнти, які страждають хворобами легень і верхніх дихальних шляхів. Згідно з результатами здійснених проектів, повітря біля моря не таке корисне для органів людини, як було прийнято вважати. Реалізація випробувань показала, що через викиди в атмосферу патогенних і хімічних речовин, у людей можуть виникати порушення в роботі головного мозку.

Крім того, збільшується ймовірність появи астми та інших хвороб, пов’язаних з дихальною системою. Найчастіше подібні проблеми спостерігаються в тих прибережних зонах, де широко розвинене судноплавство.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button