Наука

Вчені розповіли про зовнішній вигляд мешканців інших планет

Вчені, що вивчають різні форми життя, розповіли про зовнішній вигляд мешканців найближчих до Землі планет: Енцелади, Європи, Марса. Венери. Матеріали дослідження з’явилися в профільному виданні.

Британські астробіологи допускають життя на Венері з температурою від -20 до +65 градусів. В атмосфері планети переважають сірчані кислоти і водяні пари, в яких можуть існувати бактерії-екстремофіли, наприклад, археї, що зустрічається на острові Хоккайдо. Цей вид може витримати радіацію і температурні коливання.

Земля і Марс мали схожість, загублену 3-4 млрд років тому. Геолог Тімоті Паркер вивчив рельєф планети і прийшов до висновку, що вона могла бути колискою життя, яка бере свій початок з теорії панспермії. Висихання водойм на Червоній планеті не говорить про вимирання всіх живих істот, так як деякі штами бактерій і нижчих грибів можуть жити у вічній мерзлоті, в марсіанських льодах.

Супутник Сатурна Енцелада покритий льодом, під яким може ховатися солоний океан. На це вказують викиди діоксиду вуглецю, аміаку, хлориду натрію і води. В таких умовах прекрасно існують хемотрофи і органотрофи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button