Головна / Земля / Вчені розповіли, що робити при атаці інопланетян на Землю

Вчені розповіли, що робити при атаці інопланетян на Землю

Вчені проаналізували можливі варіанти розвитку подій і розповіли, що робити при атаці інопланетян на Землю. Вони констатують: надія на порятунок буде, хоча шансів не дуже багато.

Ученые рассказали, что делать при атаке инопланетян на Землю

Хоча загроза нападу прибульців міфічна, уряди найбільших країн мають стратегію на цей випадок. Вчені розглянули модель розвитку подій, при яких інопланетяни не хочуть знищити Землю. Такий варіант найбільш ймовірний, так як в іншому випадку людина би просто не помітила, як планету підірвали — набагато легше просто запустити в неї снаряд і спостерігати за знищенням з глибин космосу.

На початку, коли NASA або будь-яке інше космічне агенство повідомить уряд країни про наявність інопланетян в зоні видимості, стратегія буде обрана в залежності від загрози. Швидше за все, знищити флотилію НЛО не вийде, так як якщо вона дісталася здалеку, то зброя в прибульців є. Тоді вірна тактика — виснажувати ворогів, показуючи наявність озброєння.

Вчені пропонують у такому разі почати захищати планету здалеку, розмістивши на орбіті зброю. Також правильний варіант — закриття «неба» за допомогою космічного сміття, підвищивши вірогідність зіткнення НЛО з перешкодою. Можна знищити з Землі наявні супутники, щоб їх частини кружляли по орбіті і знищували зброю прибульців.

Прагнучи до Землі, НЛО, можливо, будуть вести себе так само, як і людські ракети, тобто горіти в атмосфері. В цьому випадку США, Росія і Японія, маючи протиракетне озброєння, зможуть знищити їх також, як і ворожі снаряди.

Якщо не вийде, то буде розвиватися партизанський рух, впевнені вчені. Зброю роздадуть дружинникам, які в приватному порядку будуть захищати окремі міста, поселення, вулиці та будинки.

Оскільки люди будуть воювати на своєму «полі», то відновлювати запаси боєприпасів і харчів їм буде легше, ніж інопланетянам. Тактика виснаження ворога буде успішною і допоможе «відтягнути» час до того моменту, поки не будуть прийняті інші заходи.