Головна / Ґаджети / Дослідження: Користувачам iPhone легше налагодити особисте життя

Дослідження: Користувачам iPhone легше налагодити особисте життя

Завдяки дослідженням стало відомо, власникам яких брендів смартфонів легше налагодити особисте життя. Як виявилося, люди, які мають iPhone, мають набагато більше шансів зустріти другу половинку.

Исследования: Пользователям iPhone легче наладить личную жизнь

Фахівці з компанії Decluttr вивчили історію сучасних відносин, застосувавши в якості вступного параметра володіння ґаджетами різних марок. В ході аналізу з’ясувалося, що шанувальники бренду Apple частіше знаходять пару. Дослідження вказують, що з ними хочуть зустрітися близько 70% представників протилежної статі. На думку шукачів пари, вироби від «яблучного» виробника представляють більший інтерес, ніж апарати на операційній системі Android.

Тим не менш, зустріч між людьми, які користуються девайсами з різними ОС також можливі. Володарі iPhone готові піти на контакт в 65% випадків, а власники Android-смартфона в 53%. Зупинити ж їх може неохайний вигляд пристрою. Жінок відлякає застаріла модель «розумного» телефону від Apple, а чоловіків подряпана. Через фізичні пошкодження корпусу у них складеться думка, що господиня ґаджета не відрізняється охайністю.