Здоров'я

Вчені розповіли, як позбавиться від зайвої ваги після 50 років

В ході проведеного дослідження американськими вченими було встановлено, що систематичні невеликі фізичні навантаження протягом 10 тижнів здатні значно зменшити вагу людей, яким за 50 років. Тренування також стимулює зростання м’язової маси.

В ході проведеного дослідження група людей, яким за 50 років, три рази на тиждень займалася фізичними вправами протягом 10 тижнів. Тренування тривало спочатку 18 хвилин і в кінці виросла до 36 хвилин. Поступове нарощування часу не позначилося на складності вправ, оскільки навантаження була розподілена рівномірно.

Кожне тренування складалася з ряду вправ, які тривали по 40 секунд з перервами по 20 секунд. В результаті більшість учасників, які виконували всі вимоги, схудли приблизно на третину. Цікавим є той факт, що чоловіки більш інтенсивно втрачають вагу в області живота, а жінки схильні до рівномірного зменшення ваги. Учені доки не встановили причину такого явища, однак у наступних дослідженнях вони більш детально вивчать цю особливість. Також під час тренувань значно покращився м’язовий тонус респондентів, що вирішує ще одну проблему людей у віці за 50 років.

Крім цього вчені акцентували увагу, що саме зайва вага в області живота має більш небезпечні наслідки для людського організму, оскільки вона веде до збільшення проблем з серцево-судинною системою. Фахівці наголосили, що проведення тренувань не обов’язково проводити в спеціалізованих закладах. Проконсультувавшись з тренером, можна вправлятися вдома, оскільки для цього не потрібно спеціального устаткування. Півгодини тренувань три рази в тиждень дозволять позбавитися від зайвої ваги і поліпшити самопочуття і загальне здоров’я організму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button