Екологія

Вчені: Руйнівні урагани можуть знищити життя на Землі до кінця століття

Підвищення температури Землі на один градус спровокує підвищення рівня Світового океану на 30 см і поява потужних ураганів, які можуть ліквідувати все живе на планеті. Невтішний прогноз дали американські вчені.

Ученые: Разрушительные ураганы могут уничтожить жизнь на Земле к концу века

При поточному рівні викидів вуглекислого газу в повітря до кінця XXI століття даний прогноз може стати реальністю. Земля нагрівається дуже швидко, і це загрожує смертельними наслідками для планети. Наукові співробітники Університету Каліфорнії запропонували почати зменшувати шкідливі викиди автомобілів, при можливості переводячи населення на електрокари.

Вченим вдалося створити спеціальний механізм охолодження Землі, що базується на розробці спеціальних штучних хмар. Така ідея прийшла експертам в голову після вивчення Везувію, попіл від виверження якого охолодив планету на 1,5 градуси. Тим не менш Землі у разі підвищення температури загрожують урагани, здатні істотно скоротити рівень життя людей в небезпечних точках планети, змушуючи їх покидати свої будинки, але переїжджати у безпечні райони буде проблематично у зв’язку з перенаселенням, до того ж до 2050 року населення планети може скласти 10 мільярдів чоловік.

Кнопка «Наверх»
Закрыть