Здоров'я

Вчені: Шкода від вживання солі перебільшена

Вчені довели, що шкода від вживання солі дуже переоцінена. Переконаність у шкоду цього продукту спирається, ймовірно, на старі дослідження.

Багато дієтологів і зараз пропонують виключити сіль з раціону і, якщо це можливо, цілком. Вчені з Британії, спираючись на дані останніх досліджень незалежних експертів, впевнено стверджують, що теорія про шкоду солі для організму перебільшена, як мінімум. Дуже багато результатів дослідів показали корисність солі для організму здорової людини.

Сіль є чи не єдиним постачальником натрію. А його недолік представляє для людини смертельну небезпеку. Хлор, який також один з компонентів солі, зменшує ризик серцевих захворювань. А ось його надлишок зовсім не так небезпечний. Антисольна дієта, навпаки, може спровокувати серцевий напад. Тому, краще відмовитися від цукру. Так радять фахівці на підставі останніх наукових даних.

Негативне ставлення до солі, що існувала раніше, можливо, виникло з тієї причини, що в експериментах взяли участь люди з хронічними хворобами або ті, чий організм сіль взагалі не сприймав. Звідси відбулися висновки, що солоний продукт призводить до інфаркту та інсульту, а також негативно впливає на суглоби.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments