Земля

Вчені шукають розгадку знайденого черепа інопланетянина

Протягом останніх восьми років вчені та ентузіасти ламають голову, яким істотам належав знаменитий Сілендський череп, який віддалено нагадує людський. Одні впевнені, що його власником був інопланетянин, інші стверджують, що череп належав представникові невідомого науці земного виду, треті говорять про мутанта. Однак довести свою точку зору не може ніхто.

У 2007 році на датському острові Сіленд, в районі невеликого села Ольстікке, під час ремонту системи водопроводу одного з будинків, будівничим був знайдений незрозумілий предмет. Спочатку він подумав, що перед ним кінська або свиняча кістка, оскільки будинок належав м’ясникові і частини скелета тварин були розкидані по всьому двору. Але придивившись до знахідку, він зрозумів, що перед ним предмет, який лише схожий на людський череп. Однак подібність була дуже віддаленною.

Вчені, які досліджували череп, так і не змогли точно сказати, якій істоті він належав. Але вони були впевнені, що жоден відомий науці земний вигляд не мав такого черепа.

Знайдений на острові череп в півтора рази більше людського, з гігантськими очницями і гладкою поверхнею. Швидше за все, його власник мав відмінний зір і міг добре переносити холодний клімат.

Вуглеводневий аналіз знахідки показав, що істота, якій належить череп, жила у проміжок між 1200 і 1280 роками, а в землю закопали не раніше 1900 року. Виходить, що практично сім століть предмет був у людей, а потім його з незрозумілої причини вирішили закопати.

У 2008 році череп потрапив до спеціалістів з Ветеринарної вищої школи Копенгагена. Ветеринари були впевнені, що він належав ссавцю, але на головне питання (якому саме?) вони так і не змогли відповісти.

У фольклорі жителів острова Сіленд є легенда про таємничу людину, а в таємного «Ордена Світла Пегаса» і який володіє рядом інших цінних предметів і артефактів, знаходився деформований череп. Передбачається, що череп був знайдений в одній з країн Балканського півострова, а до того, як потрапити на Сіленд, предмет зберігався в Німеччині та Франції. Зазначимо, що членами «Ордена Світла Пегаса» могли бути Рене Декарт, Вільям Шекспір, Томас Джефферсон, Джованні Боккаччо.

Згідно назві, члени ордену мали якесь відношення до сузір’я Пегаса і цілком ймовірно, що череп міг належати інопланетянину, який прилетів з цього сузір’я. Тим більше, що теорія про відвідування Землі інопланетянами досить популярна. І хто знає, може бути не випадково перша відкрита вченими екзопланета 51 Пегаса b відносилася до системи сузір’я Пегаса?

Читайте також: 

Сілендський череп — далеко не єдина знахідка такого типу. У 1920 році в Мексиці був знайдений череп «Зоряного хлопчика», мозок якого мав об’єм 1600 куб. сантиметрів, при тому, що мозок сучасної дорослої людини становить 1400 куб сантиметрів. Крім того, мозок мав три лобові частки (у звичайної людини дві) і величезні очниці.

Через чотири роки в Африці був знайдений ще один череп, що має форму гарбуза. Спершу вважали, що він належав маленькій мавпі, однак пізніше припустили, що це все ж череп інопланетянина.

У 1995 році було знайдено як мінімум два дивних черепа — один в Перу віком понад 10 тисяч років і  який мав довгасту форму, а інший в штаті Техас. Техаський череп міг належати Циклопові, через те, що у нього була одна очниця, розміщена посередині лоба, а його власник важив не менше 350 кг і був зростом 2,5 метра.

У 2001 році в горах Родопи (Болгарія) був знайдений загадковий череп, власник якого міг бути напівлюдиною-напівбиком або ж мінотавром. Однак через те, що туристам вдалося виявити лише половину предмета вчені серйозно не займалися знахідкою.

Цілком ймовірно, що і власник Сілендського черепа міг прилетіти на Землю з глибин Космосу. Тим більше, що все більше і більше людей скептично ставляться до версії, що ми одні у Всесвіті. А якщо ми не одні, то чому інші її мешканці не можуть прилітати до нас на Землю?

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments