Технології

Електрошокова зброя для населення (фото)

Pulse – це нова електрошокова зброя несмертельної дії, призначена виключно для використання цивільними особами в цілях самозахисту. Виробником є компанія Taser, яка спеціалізується на випуску подібної зброї для правоохоронних структур.

993593fa772a6fc5a6a18fe787130535

Новинка відрізняється від інших моделей виробника компактними розмірами, відсутністю дорогих можливостей, таких як: вбудована камера, журнал подій і вибір величини заряду. Зате є лазерний приціл і ліхтарик. Pulse здатний вражати ціль на відстані до 4.5 м. Після пострілу напруга через дротові електроди-гарпуни буде подаватися протягом 30 секунд, позбавляючи злочинця можливості рухатися. Цього часу має вистачити, щоб віддалитися від недоброзичливця на безпечну відстань.

В цілому заряду замінити батареї повинно вистачити на 50 застосувань. Pulse випускається в чорному корпусі з яскраво-жовтими акцентами, що сигналізує про його нелетальну дію. Оцінено пристрій в $399. Але варто розуміти, що придбати зброю можуть не тільки в цілях самооборони, але і для нападу. Продажі почнуться в поточному кварталі на території США.

Джерело: gizmodo.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button