Людина

Вчені: Соцмережі користуються популярністю у самозакоханих

Наукові працівники італійського Університету Флоренції висловили чергове припущення. Виявляється, інтернет-ресурси за типом Facebook ідеально підходять для самозакоханих користувачів.

Щоб отримати інформацію про цільову аудиторію таких мереж, вчені аналізували контингент користувачів, які відвідують інтернет частіше трьох разів за тиждень. Виявляється, найбільш активними вважаються саме самозакохані особи, яким притаманний нарцисизм.

Фахівці вважають, що індивіди, які схильні до самотності і страху перед світом, дуже багато часу проводять в соціальних мережах. Там їм вдається розкритися, а також спілкуватися з іншими на рівних. Основною ознакою нарциса вчені назвали велику кількість селфі. В основному, людей, у яких за рік більше тисячі нових знімків в мережі Instagram, можна записати в ряди самозакоханих. Найбільш зарозумілі віддають перевагу живому спілкуванню, так як у них немає комплексів перед ким-небудь.

Експерти з американського Інституту Interactive Media розповіли, що раніше зазначені дані відповідають дійсності на 80%. Частина комунікабельних і не самозакоханих людей є активними користувачами соцмереж.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button