Земля

Вчені США: Кулінарія та м’ясо зробили з мавпи людину

Вчені діячі з США прийшли до відкриття, яке стосується еволюції людства. На їх думку, головною причиною поштовху до розвитку стала кулінарія.

Деніел Ліберман і американські науковці з університету Гарвард представили до загального розгляду свою статтю в журналі Nature, в якій виклали своє відкриття і першопричину поштовху до еволюції людства, пов’язану з кулінарією. Провівши ряд досліджень раціону предків людства, вчені прийшли до єдиної думки, що перехід на споживання м’яса посприяв зменшенню щелепи і поштовху до розвитку мовлення у стародавніх людей.

Австралопітеки і людиноподібні мавпи мали погано розвинену щелепу і дрібні зуби. Внаслідок еволюції цей факт привів до зміцнення черепної коробки за рахунок дрібного ряду зубів і не масивної будови щелепи.

Стародавні люди навчилися використовувати вогонь в якості основного принципу приготування м’яса, через що м’ясна продукція ставала м’якшою, жувати стало простіше і потреба у великих зубах відпала сама собою. Більше двох мільйонів років тому людина прямоходяча мала слабо розвинену жувальну мускулатуру і маленькі зуби.

Вчені привселюдно заявляють, що кулінарія приготування їжі є однією з найбільш головних причин побудови людської цивілізації.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments