Наука

Вчені: Таргани живуть на планеті понад 300 млн років

Як відомо, таргани є одними з найбільш живучих істот на землі і здатні пережити ядерну війну. Навіть дезінсекторам не завжди вдається очистити будинок від цих істот. Також вчені можуть стверджувати, що ці комахи існували ще задовго до появи людей.

Нещодавно професор Томас Бургіньйон з Інституту науки і технологій Окінави (Японія) разом зі своїми колегами провів нове дослідження, внаслідок якого виплили цікаві факти. Групі фахівців вдалося з’ясувати, що таргани існують на Землі вже більше 300 млн років. Дослідження полягали у відновленні біогеографічної історії тарганів. Вченим вдалося простежити ключові еволюційні моменти даних комах.

Було встановлено, що практично всі родини тарганів вперше еволюціонували під час розпаду суперконтинента Пангея, що об’єднував практично всю сушу Землі 335-175 млн років тому. Їм довелося пристосовуватися до нових умов навколишнього середовища. Так як вони не можуть здійснювати перельоти на великі відстані, їх поширення викликало багато питань. Тепер ясно, що вони подорожували, як на плотах, на відділяються від Пангеї.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button