Інтернет

Вчені виявили вплив Facebook на мозок людини

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої роботи над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину. Фахівці виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

Наукові діячі з Німеччини продовжують свої праці над дослідженнями впливу соціальних мереж на людину і юні уми користувачів. Фахівці з Вільного університету Берліна і товариства Макса Планка виявили, що при використанні соцмереж мозок людини використовує визначені і спеціальні свої частини.

Експерти відштовхувалися від дослідження норвезьких учених, суть якого полягала в розумінні рівня залежності від соціальної мережі Facebook серед молоді. Підсумком їх аналізу став результат, схожий з залежністю від кокаїну. Так само як і відомий наркотик, соцмережа здатна змінювати психологічний настрій користувачів і впливати на базальні ядра ділянок мозку людини. У дослідженні брали участь 35 молодих людей, в ході якого фахівці з’ясували, які ділянки залучені в процесі публікацій і читання новин в Facebook, в той час як вчені вимірювали коливання мозкових хвиль на приладі МРТ.

Підсумком стало виявлення залучення спеціальних ділянок мозку, відповідальних за когнітивну функцію саморозвитку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments