Людина

Вчені: Використання телефону за столом робить людину нещасною

Вчені з Університету Британської Колумбії у Ванкувері (Канада) довели, що використання мобільного телефону за столом робить людину нещасною і відволікає від спілкування з оточуючими. Матеріали дослідження надано виданням DailyMail.

У ході дослідження вчені з’ясували, що 90% людей використовують телефони під час соціального взаємодії. Постійна перевірка дзвінків і повідомлень заважає зосередитися на основній діяльності, а також може зробити нещасними користувача, його друзів і близьких.

Щоб довести свою гіпотезу, вчені попросили 300 осіб поїсти в ресторані з родиною і приятелями. Учасників довільно змушували прибирати ґаджети або залишати їх на столі, а після обіду респонденти розповідали про своє відчуття і рівні щастя. Виявилося, що без смартфонів люди більше насолоджувалися спілкуванням і їжею.

У другому експерименті сто чоловік повинні були за запитом вчених описати свій емоційний стан і рід діяльності за 15 хвилин до повідомлення. У цьому випадку більш щасливими виявилися особи, які спілкувалися в живу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button