Головна / Людина / 7 найдивніших і огидних компонентів в косметиці

7 найдивніших і огидних компонентів в косметиці

Якщо хто-небудь робив спробу розібратися, що написано на етикетці лаку для волосся або крему для рук, навряд чи йому це вдалося. Щоб зрозуміти, які саме інгредієнти входять до складу того чи іншого косметичного продукту, потрібна, якщо не науковий ступінь, то освіта хіміка. Ми зібрали 7 основних інгредієнтів, які використовуються сьогодні в косметичній промисловості. Правда, не виключено, що у деяких виникне бажання утилізувати вміст косметички.
01-04-15-foto-600x386-1
1. Дорогі парфуми містять «вихлоп» китів«Вихлоп» — це умовна назва того, що виходить з кита: блювота або корм, все залежить з якого боку це «випливає». Ще його називають амбра.

Амбра — це жовтувата воскоподібна речовина, яка генерується в кишечнику у кашалота. Воно виконує захисну функцію, щоб шлунок не постраждав від різних гострих предметів, які в нього потрапляють. Його ще називають «золото моря». За один фунт амбра можна отримати 10 000 доларів. Цю речовину вважають делікатесом і можуть застосовувати для створення парфуму або в якості продукту харчування.

2. У помадах міститься барвник з жуків

Кошенильний червець — це маленький жучок, який мешкає в Південній і Центральній Африці. Він харчується ягодами кактуса, тому і виробляє яскравий червоний барвник. Цей барвник використовують протягом багатьох століть, він абсолютно нешкідливий для людей. Його використовують для створення помад, йогуртів, тіней для повік і навіть для морозива. Самий такий відомий бренд Starbucks, який застосовує цей барвник.

3. Риб’яча луска в лаках і туші для вій

Люди помиляються, коли вважають, що в туші для вій містяться фекалії кажанів. Насправді в ній міститься риб’яча луска. Безумовно, не сама луска, а кристалічний матеріал гуанін, який отримують з цієї самої рибної луски. Він надає туші особливе сяйво. Цей компонент додають також в шампуні, скраби та інші косметичні засоби.

4. Тваринний жир у складі тіней для повік, милі і помаді

Тваринний жир — це практично найпоширеніший інгредієнт для створення продуктів по догляду за тілом і різної косметики. Він прекрасно зволожує і захищає шкіру. Отримують цей компонент з туш мертвих тварин.

5. Бича сперма у фарбах для волосся

Через те, що в бичачій спермі міститься багато білка, її застосовують для створення багатьох косметичних продуктів для волосся, в тому числі і для фарб.

Є і ще один рецепт застосування бичачої сперми: її змішують з рослиною катера, а потім цей склад наносять на пошкоджене або сухе волосся приблизно на 45 хвилин. Цей склад, вартість упаковки якого 90-120 доларів, отримав назву — «віагра для волосся».

6. Динаміт в дезодоранті

Діаматова земля — це м’яка порода, яка розпилюється у вигляді порошку білого кольору. Є одним з компонентів для створення динаміту. А так, його застосовують як інгредієнт в зубних пастах, скрабах і дезодоранті.

7. Слиз равлика для зволоження

Слиз равлики — це популярний інгредієнт багатьох зволожуючих засобів. У секреціях равликів міститься еластин і гліколева кислота — цей склад захищає шкіру від пошкоджень і сприяє усуненню відмерлих клітин епітелію. Застосовують для лікування акне, шрамів і розтяжок.

Натхнення: ecobyt.ru