Всесвіт

Вчені висунули чергову гіпотезу про планету X

Американські вчені озвучили чергову теорію, яка стосується планети X. Вона може виявитися групою дрібних об’єктів у поясі Койпера.

Співробітники Університету Бейрута в Лівані спільно з представниками Університету Кембриджу прийшли до висновку, що планета Нептун може приховувати за собою не один об’єкт значних розмірів, а велику групу більш дрібних, які розташовані в поясі Койпера. Фізики вважають: їм вдалося дати пояснення, чому орбіти даних об’єктів мають дивні напрямки. У них це вийшло за допомогою використання спеціальних обчислень. Проводячи дане дослідження, вчені задіяли всі дані, які були про планети Сонячної системи.

Фахівці, що вивчали планету, яка знаходиться в поясі Койпера, помітили, що за планетою Нептун розташовуються кілька об’єктів, у яких немає тяжіння з газовими гігантами. Фахівці відзначають, що їх орбіти мають значну відмінність від орбіт об’єктів у досліджуваній області.

Комп’ютерне моделювання допомогло прийти до висновку, що даний процес знаходиться під контролем планети-гіганта. На сьогодні її існування вважається гіпотетичним, оскільки вона ще жодного разу не потрапила в поле зору вчених.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button