Наука

Вчені: Забруднення повітря збільшує ризик розвитку імпотенції

Китайські вчені з’ясували, що забруднене повітря може значно збільшити ризик розвитку імпотенції. Інформацією зі широкою аудиторією поділилося зарубіжне видання Daily Mail.

Дослідники з Гуанчжоуського університету провели ряд досліджень, які охоплювали велику кількість даних, що мають відношення до зв’язку між брудним повітрям і різними захворюваннями, в тому числі і фертильністю. Фахівці визначили, що чоловіки, які живуть в безпосередній близькості до жвавих і великих доріг, досить швидко втомлюються під час статевого акту. Медики вважають, що причиною цього є вихлопні гази від автомобілів, які зменшують об’єм легенів.

Під час експерименту, що проходить на щурах, тварини піддавалися впливу забрудненого повітря. Всі піддослідні були поділені на чотири групи. Перша – вдихала лише брудне повітря дві години щодня протягом трьох місяців. Друга група – чотири години, третя – шість. На представників четвертої групи ніяких впливів автомобільними вихлопними газами не застосовували. Аналіз експерименту засвідчив, що значно знизилася еректильна функція у представників другої і третьої групи гризунів.

Вчені відзначили, що це перші дослідження, які показали, як вихлопні гази від машин впливають на ерекцію.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button