Наука

Вчені виявили психологічні проблеми у дітей, що живуть з кішками

Вчені провели дослідження дітей, які живуть в будинку з кішками, і порівняли їх психологічний стан з малюками, які не мають поруч цієї тварини. З’ясувалося, що часте спілкування з ними викликає психологічні проблеми.

Про це повідомляють співробітники Науково-дослідного Інституту Бассета, які відібрали групу з 180 учасників, які часто спілкуються з котами, і 463 дитини, що рідко контактують з ними. За замовчуванням вважається, що перші повинні відчувати позитивні емоції від контакту з представниками сімейства котячих. Проте вчені мужі несподівано спростували цю поширену думку.

Негативний вплив полягає у виявленні у власників котів дефіциту уваги. Також враховувалися супутні фактори: психічне здоров’я батьків, рівень матеріального достатку, вік і так далі. Дослідникам не вдалося зрозуміти точну причину цього, але вони висунули припущення про дію токсоплазмозу – це вид паразита, що живе в клітинах ссавців.

Є дані, які підтверджують зв’язок душевних хвороб з наявністю в організмі цієї бактерії, включаючи і вищеназване. Виявилося, що власники собак не відчували такого негативного впливу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button