Здоров'я

Вчені: Зубна емаль не темніє від використання електронних сигарет

Учені провели масштабне дослідження, яке стосується здоров’я порожнини рота. Виявилося, що використання електронних сигарет ніяк не позначається на потемнені зубної емалі. Процес знебарвлення зубів вивчили представники British American Tobacco.


На першому етапі дослідження спеціальний пристрій розпорошив дим і пар на фільтрувальну подушку. Згодом за допомогою розчинника фахівці екстрагували тверді частинки і перевірили їх вплив на зубах корів. Останні дуже часто використовуються в лабораторних експериментах.

Щоб емаль максимально нагадувала людську, зуби тварин вчені попередньо відполірували наждачним папером і інкубували в слині людей. Це допомогло сформуватися особливому білкового шару, який утворюється в результаті спільної роботи склоподібної маси і тягучої рідини.

Наступний етап дослідження передбачав переміщення зубів в духовку, яка була нагріта до температури людського тіла. Вони були піддані впливу екстрактів, що виділяються сигаретним димом. Зубна емаль почала змінювати колір через один день. Через 2 тижні вона ставала темнішою. У той же час зуби, що вступають в реакцію з парами електронних сигарет, залишилися такими ж.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments