Наука

Залежність від телефону впливає на творчість

Дослідники з Китаю вивчили, як залежність від смартфонів впливає на нашу творчість. Як виявилося, якщо ви хочете бути креативним, то краще відкласти телефон подалі!

Image by R. ?? from Pixabay

В рамках нового дослідження вчені набрали добровольців від 18 до 25 років, всі вони були студентами Шеньсійського педагогічного університету. 48 учасників пройшли спеціальний тест, який показував рівень їх залежності за шкалою Smartphone Addiction Scale (SAS). 24 учасники набрали високі бали за SAS і стали експериментальною групою. Інші 24 отримали низькі бали, тому вони перейшли до контрольної групи.

Після розподілу по групах, учасники пройшли тест “альтернативне використання” декількох рівнів складності. Він дозволяє судити про креативність людей. Учасникам було необхідно назвати якомога більше альтернативних варіантів використання предмета за 30 секунд. Під час виконання завдання, вчені вимірювали активність мозку добровольців.

В результаті, дослідники виявили, що люди, які страждають залежністю від смартфонів, набрали більш низькі бали по швидкості сприйняття інформації, гнучкості і оригінальності мислення. А візуалізація показала, що префронтальна кора головного мозку і скроневі області були менш активні у залежних людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments