Всесвіт

Вчені виявили в метеориті частинки протопланетного льоду

Вчені знайшли у складі метеорита частинки льоду з протопланетного періоду. Об’єкт Acfer 094 містить частки первинного пилу, який став основою для всіх планет Сонячної системи. Імовірно, пори у відповідних ділянках метеорита раніше були наповнені льодом.

Заведено вважати, що кластери вуглистих хондритів є уламками астероїдів, розташованих у внутрішній зоні Сонячної системи з первинної матерії протопланетного диска. Дослідники з Японії за участю британських і китайських колег вивчили космічне тіло Acfer 094, що призвело до отримання невідомих раніше подробиць щодо раннього періоду розвитку протопланетної речовини.

Вчені впевнені, що скупчення, схожі на виявлені у складі метеорита, ущільнювалися до формування батьківського тіла, яке розвивалося завдяки появі частинок пилу часу формування планет в процесі переміщення з зовнішньої зони Сонячної системи до внутрішніх областей. Після перетину астероїдом снігової лінії води лід зовнішньої зони астероїда став плавитися, а на його місці сформувалися пористі структури.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button