Всесвіт

Перші колоністи Марса почнуть вмирати на 68-й день

На думку вчених, рослини, які повинні забезпечувати колоністів їжею, вироблятимуть занадто багато кисню, тоді як технології по збалансуванню атмосфери на сьогоднішній день «ще недостатньо розвинені». Вчені інституту прийшли до такого висновку після проведення низки аналізів наукових даних, відповідно до яких йде розробка проекту освоєння Марса.

foto_cikavosti_15.10.2014-012_resized

Смерть першого колоніста «наступить приблизно на 68-й день місії від асфіксії», випливає зі звіту про проведене дослідження, в якому вчені за допомогою графіків і математичних формул проаналізували ресурси кисню, їжі і технологій, призначених для здійснення польоту. На думку вчених, рослини, які повинні забезпечувати колоністів їжею, вироблятимуть занадто багато кисню, тоді як технології по збалансуванню атмосфери на сьогоднішній день «ще недостатньо розвинені».

Читайте також: Повертаємося на батьківщину — Марс?

Вчені сумніваються в успіху місії, відзначаючи, що поселенці будуть з часом все більше і більше залежати від поставок запчастин, вартість яких, за найоптимістичнішими підрахунками, складе 4,5 млрд доларів, і ця сума лише збільшуватиметься в міру відправки нових екіпажів.

Mars One — це приватний проект, запущений голландцем Басом Лансдорпом, який вже в 2024 році планує відправити першу групу поселенців на Марс, що складається з чотирьох волонтерів, яким належить здійснити семимісячну подорож в один кінець і почати колонізацію Червоної планети.

Натхнення: xeon.co.ua

Кнопка «Наверх»
Закрыть