Наука

Експерти назвали найбільш “летальний” місяць у році

Січень відрізняється найбільшою кількістю нещасних випадків і травм за весь рік, кажуть експерти. Крім негативних наслідків свят, цей місяць назвали найбільш “летальним” з-за тиску на психіку людей.

Підвищення смертності в січні фахівці пов’язують з різкими перепадами температури повітря. Мінлива погода негативно впливає на настрій і емоції людей, що загрожує ослабленням імунітету. Іншою причиною є те, що більшість паліативних хворих замість підтримки здоров’я пускаються у всі тяжкі з-за свят і проведення часу з сім’єю. На думку лікарів, Новий рік можна по праву вважати важким випробуванням навіть для міцних особистостей.

Проблеми виникають ще з-за надмірного вживання спиртних напоїв, переохолодження і жирної їжі. Погіршує ситуацію і перебування медиків у новорічній відпустці, що значно погіршує своєчасність медичної допомоги. Команда вчених з Університету Мельбурна провела аналіз летальних випадків в Новій Зеландії за січень, результати якого були невтішними. Виявилося, що смерть від серцевих захворювань зростає на 4,2%, а депресивні стани відчувають найбільший розвиток і поширення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button