Людина

Вчені виявили зв’язок між сонячним циклом і артритом

Американські вчені з Університету Джонса Хопкінса виявили, що число випадків артриту досягає максимуму кожні 11 років – це сильно корелює з 11-річним сонячним циклом. Причиною цього може бути геомагнітна активність, що зменшує вироблення мелатоніну, який зміцнює імунну систему, вважають фахівці.

9a951265b1ae1b053927a3e6ae342f84

У дослідженні говориться, що збільшення геомагнітної активності під час 11-річного циклу супроводжується новими випадками ревматоїдного артриту або гігантоклітинного артеріїту. Відкриття учених може привести до розробки превентивних заходів у майбутньому, таких як переміщення осіб, схильних до ризику розвитку або загострення артриту, в райони з менш вираженою геомагнітною активністю.

У ході дослідження фахівці виявили тісний зв’язок між артрит та геомагнітною активністю. Захворюваність артритом досягала свого піку при найбільш інтенсивній геомагнітній активності і падала до мінімуму при менш інтенсивній активності. При підвищенні геомагнітної активності відзначається збільшення числа спалахів на сонці і геомагнітних збурень. Вивчення 142 робітників електростанцій також показало, що виробництво мелатоніну у людей знизилося на 21% в дні підвищеної геомагнітної активності.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button