Технології

Вчені визначили, чому руйнується бетон

Вчені визначили, чому бетон з часом руйнується. За словами фахівців, даний процес обумовлений цілою низкою механізмів, які відбуваються протягом багатьох років.

Бетон є найбільш поширеним будівельним матеріалом у всьому світі. Але йому властиво з роками приходити в непридатність під впливом різних природних явищ. За словами фахівців, причиною зносу бетону може бути і особливий механізм, що відбувається в ньому на молекулярному рівні.

Характерною властивістю бетону є його зерниста структура, завдяки якій на місці тримаються цілі будівлі. З роками більш великі частинки просто сточуються, через що відбуваються зсуви цілих житлових будинків або руйнування доріг. Згідно з даними фахівців, це явище з роками стає неминучим для будь-якого виду матеріалу.

У Департаменті громадянської та екологічної інженерії в Лос-Анджелесі відзначили, що в даний час немає виду бетону, який зміг би прослужити більше сорока років. По закінченню цього терміну будь-яка будівля, побудована за допомогою нього, деформується і підлягає знесенню. Незважаючи на це, у багатьох країнах воліють не приймати слова вчених серйозно, залишаючи старі будівлі на місці на протязі більш ніж п’ятдесяти років.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments