Технології

Комплект CargoDrive зробить будь-який велосипед електричним і вантажним (фото+відео)

Багато людей хочуть електровелосипед не тому, що на ньому легше крутити педалі, а тому що він значно допомагає при перевезенні важких вантажів. Спеціально для таких велосипедистів група інженерів з Данії розробила універсальний комплект CargoDrive, що дозволяє додати до будь-якого велосипеда вантажну площадку і електропривід.

CargoDrive кріпиться замість переднього колеса. В основі системи лежить алюмінієва рама, на якій встановлені:

  • 20-дюймове колесо з мотор-маточиною на 250 Вт і механічним дисковим гальмом;
  • акумулятор;
  • платформа для вантажу;
  • ліхтар;
  • підніжка.

У комплект також входять дисплей і перемикач, що розміщуються на кермі, датчик обертання педалей, зарядний пристрій і набір інструментів.

Для переобладнання звичайного велосипеда за допомогою CargoDrive досить зняти стандартне колесо (а також крило і ободне гальмо, якщо вони присутні) і встановити на його місце зібраний комплект. Дропауті вилки фіксуються не до осі мотор-колеса, а до спеціальних затискачів рами CargoDrive, тому загальна висота передньої частини велосипеда не змінюється. Потім залишається тільки закріпити електрообладнання та під’єднати трос від дискового гальма набору до штатної рукоятки.

Комплект CargoDrive зробить будь-який велосипед електричним і вантажним

За заявою розробників, CargoDrive розрахований на перевезення до 30 кг вантажу. При роботі в режимі допомоги педалювання система дозволяє розганятися до 25 км / год, а максимальна швидкість при управлінні регулятором оборотів електромотора досягає 32 км / год. Запасу енергії в літієвому акумуляторі на 36 вольт ємністю 10,4 А • год вистачає на подолання до 60 км. На повну зарядку батареї потрібно 3 години.

Комплект CargoDrive зробить будь-який велосипед електричним і вантажним

Весь набір CargoDrive важить 13 кг. Він підходить для більшості велосипедів з 28-дюймовими колесами, але його не рекомендується застосовувати спільно з карбоновою вилкою.

В рамках запущеної на Indiegogo кампанії зараз можна оформити попереднє замовлення, заплативши від 1187 доларів США, щоб отримати CargoDrive в жовтні цього року, якщо виробництво запустять. Після надходження в продаж, як очікується, комплект буде коштувати тисячу вісімсот дев’яносто дев’ять доларів.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button