Людина

Вчені визначили несподівану ознаку високого рівня IQ

Вчені провели дослідження, завдяки яким вдалося визначити несподівану ознаку високого рівня IQ. За словами фахівців, це якість об’єднує практично всіх ерудованих людей.

Ученые определили неожиданный признак высокого уровня IQ

Як з’ясувалося, розумні індивіди майже в три рази більше щедрі, ніж люди з низькими когнітивними здібностями. На думку вчених, причина криється в тому, що високоінтелектуальна людина терпляча, а ця якість має вирішальне значення для співробітництва. Витримка дозволяє відступити від ситуації, здійснюючи самоконтроль.

У дослідженні брали участь кілька сотень людей, яким необхідно було виконати ряд тестів, що належать до когнітивної рефлексії. Наприклад, одне з питань полягало у наступному, якщо потрібно на створення 5 машин таку ж кількість хвилин, щоб зробити 5 віджетів, скільки часу буде потрібно для створення 100 авто, щоб зібрати 100 віджетів. Результати наукової роботи показали, що мудрі люди не тільки не поспішали з відповіддю, але і вирішили завдання здебільшого правильно. Друга частина експерименту виявила у цих же учасників щедрість у грі, яка зустрічалася в 3 рази частіше, ніж в інших добровольців.

Варто відзначити і той факт, що тести мали високі рівні складності, спрямовані на тривалі роздуми. Таким чином і була виявлена несподівана ознака інтелекту, яка поєднує ерудованих людей.

Кнопка «Наверх»
Закрыть