Людина

В світі змінюється все крім розміру рук?

Нерідко ми співвідносимо розмір всього, що нас зазвичай оточує, з розміром наших рук. Таким чином, людські руки виступають своєрідною лінійкою, коли треба щось виміряти в навколишньому світі. Згідно з новим дослідженням, яке проводили вчені з університету Ланкастера, людина чомусь вважає, що в світі змінитися може все що завгодно, крім розміру рук. Це подання для багатьох носить стійкий характер.

foto_cikavosti_04.10.2014-07_resized

Дослідники недавно провели п’ять цікавих експериментів, в яких учасникам запропонували розглядати свою домінантну руку і потім інші предмети і об’єкти зі збільшенням на 18%. Протягом експерименту добровольці майже весь час говорили, що їх домінуюча рука виглядає якось менше, ніж предмети навколо.

Читайте також: Питання про людське тіло, на які наука не може відповісти

Збільшення було точно однаковим, і люди точно знали про це. При цьому, вони все так само продовжували вважати свою руку чомусь меншою від інших рук, ніг і просто різних об’єктів. У майбутніх дослідженнях вчені вирішили з’ясувати, чи виявиться подібний же ефект у віртуальному середовищі, коли звичайна людина діє за допомогою анімованих віртуальних рук.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button