Людина

Перераховані 5 простих звичок здорового способу життя

Засновник платформи для спілкування компаній зі своїми клієнтами через месенджери ManyChat Мікаел Ян розповів, які корисні звички можна впровадити в робочий режим.

Image by Jess Foami from Pixabay

В першу чергу Ян радить виховати тепле ставлення до себе. Варто перестати картати себе за дії, які здаються некорисними. Іншими словами перша звичка – приймати себе.

Також Ян радить займатися здоровою рефлексією – оцінювати те, що ви робите, навіщо і до яких результатів це призводить. Можна навіть вести щоденник: записувати в нього свої роздуми і почуття.

Третя звичка – інтервальне (або циклічне) голодування за схемою 16/8. По ньому потрібно їсти під час 8-годинного інтервалу на добу, наприклад, з 10:00 до 18:00, а інші 16 годин голодувати. Четверта звичка-спорт, але тільки такий, який приносить задоволення.

Також важливо висипатися. Варто ввести в звичку здоровий сон протягом необхідного вам часу. Для більшості людей – це сім годин і більше.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення по своєму здоров’ю порадьтеся з фахівцем.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments