Людина

Вчені визначили, завдяки чому у людини з’явився імунітет

Останні експерименти, реалізовані командою фахівців, показали, що унікальні генетичні компоненти, відповідальні за здатність організму до активізації захисних реакцій, дісталися людині від давніх родичів.

b8af54eb643b55865ba3305fb1433490

Мова йде про неандертальців і денисовську людину. Підсумки лабораторних випробувань опубліковані в журналі під назвою he American Journal of Human Genetics. Провідні науковці зафіксували, що родовід сучасних представників слабкої і сильної статі починається з невеликої популяції, що вийшла з Африки приблизно 60 тисяч років тому.

Читайте також: 

За словами авторів проектів, в ході здійснення великого дослідницького проекту «1000 геномів» вчені встановили, що частина спадкових компонентів після схрещення людини перемістилася від неандертальців до денисовців, і навпаки. Таким чином, сучасна людина успадкувала відразу кілька генетичних елементів, здатних захищати організм від різного роду зовнішніх факторів.

Одночасно з цим спостереженням, медики з США і Франції реалізували інший експеримент, який показав, що цілий кластер спадкових речовин, відповідальних за активізацію імунних реакцій, був отриманий сучасною людиною внаслідок схрещення різних груп індивідуумів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button