Головна / Здоров'я / Вчені встановили, що не варто їсти йогурт

Вчені встановили, що не варто їсти йогурт

Вчені встановили, що не варто їсти йогурт

Терміново продавайте акції компаній, що виготовляють кисломолочну продукцію! Іспанські вчені з Мадридського університету, обстеживши понад 4000 людей, прийшли до невтішного висновку: регулярне вживання йогурту ніяк не впливає на здоров’я людини.

В тестуванні, проведеному 3.5 року, брало участь 4445 дорослих іспанців. Його результати опубліковані в журналі Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics. Воно було проведено у зв’язку з тим, що з 2006 року за європейськими законами, будь-які заяви про користь продуктів харчування повинні бути підтверджені науковими дослідженнями.

«Регулярне вживання йогурту не вийшло пов’язати з якістю життя стосовно рівня здоров’я, — пояснив автор дослідження, Естер Лопез-Гарсія. – У порівнянні з людьми, які не вживали йогурт, ті, хто їв його регулярно, не показав ніяких значних поліпшень здоров’я за результатами наших тестів, і, хоча було відмічено незначне інтелектуальне поліпшення, воно укладається в статистичну похибку».

Вчений пояснив, що хоча молочні продукти традиційно входять у раціон так званої «здорової дієти», раніше проводилися дослідження тільки комплексного впливу цієї дієти на організм, а досліджень з приводу окремих її компонентів поки не було зроблено.

Читайте також: 

На початку 20-го століття йогурт був популяризований в Європі компанією Danon, а в США – компанією Colombo Yogurt. Виробники йогурту в рекламі продукту завжди наголошували на його користь для здоров’я, хоча точний механізм цієї корисної дії, ні його реальна наявність, ніколи не були науково знайдені або підтверджені.

Цікаво було б провести дослідження, пов’язане з іншими представниками кисломолочних продуктів, зокрема нашого рідного кефіру.

Натхнення: nanonewsnet.ru