Здоров'я

Вчені встановили, що не варто їсти йогурт

Вчені встановили, що не варто їсти йогурт

Терміново продавайте акції компаній, що виготовляють кисломолочну продукцію! Іспанські вчені з Мадридського університету, обстеживши понад 4000 людей, прийшли до невтішного висновку: регулярне вживання йогурту ніяк не впливає на здоров’я людини.

В тестуванні, проведеному 3.5 року, брало участь 4445 дорослих іспанців. Його результати опубліковані в журналі Journal of the Academy of Nutrition and Dietetics. Воно було проведено у зв’язку з тим, що з 2006 року за європейськими законами, будь-які заяви про користь продуктів харчування повинні бути підтверджені науковими дослідженнями.

«Регулярне вживання йогурту не вийшло пов’язати з якістю життя стосовно рівня здоров’я, — пояснив автор дослідження, Естер Лопез-Гарсія. – У порівнянні з людьми, які не вживали йогурт, ті, хто їв його регулярно, не показав ніяких значних поліпшень здоров’я за результатами наших тестів, і, хоча було відмічено незначне інтелектуальне поліпшення, воно укладається в статистичну похибку».

Вчений пояснив, що хоча молочні продукти традиційно входять у раціон так званої «здорової дієти», раніше проводилися дослідження тільки комплексного впливу цієї дієти на організм, а досліджень з приводу окремих її компонентів поки не було зроблено.

Читайте також: 

На початку 20-го століття йогурт був популяризований в Європі компанією Danon, а в США – компанією Colombo Yogurt. Виробники йогурту в рекламі продукту завжди наголошували на його користь для здоров’я, хоча точний механізм цієї корисної дії, ні його реальна наявність, ніколи не були науково знайдені або підтверджені.

Цікаво було б провести дослідження, пов’язане з іншими представниками кисломолочних продуктів, зокрема нашого рідного кефіру.

Натхнення: nanonewsnet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button